Úvodní stránka
spacer
logo

Profil společnosti

Běžný denní úklid, týdenní a měsíční úklid budov a kanceláří. Již dvacátým rokem provádíme úklidové práce a za toto období jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, které rádi využijeme pro vaši spokojenost. Provádíme úklid kanceláří za rozumné ceny.
Objektivní zhodnocení kvality a ceny služeb

spacer

Vážení zákazníci,
Úklidové práceVážení zákazníci, patříme mezi úklidové firmy v Praze, které jsou stálými dodavateli úklidových služeb již od roku 1994. Při úklidu dbáme nejen na kvalitu, ale též na slušné chování našich pracovníků. Našim hlavním cílem je poskytování kvalitních úklidových prací vedoucí ke spokojenosti zákazníka. Aby byl náš klient opravdu spokojen, tak musí dostat maximální servis za velmi přijatelnou cenu. Zároveň musí být spokojen i náš pracovník úklidu. Myslíme si, že v tomto směru se nám velmi daří. Nabízíme kompletní úklidové služby pro Prahu a středočeský kraj - jako je úklid kanceláří, úklid činžovních domů, úklid domů, úklid bytů, úklid obchodů, úklid škol, úklid hotelů, úklid skladů a úklid sportovních zařízení. Naše úklidová firma přistupuje individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu.U nás si můžete objednat například denní úklid kanceláří s veškerým úklidovým servisem okolo nebo týdenní úklid společných prostor s měsíčními a pololetními pracemi, včetně odklízení sněhu a sekání trávy. Mimo pravidelný úklid dále provádíme i jednorázový úklid, strojové čištění garáží, mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, generální úklid, úklid staveb a další úklidové práce. Vyzkoušejte si úklidové služby naší úklidové firmy Martin Opluštil úklid kanceláří-Úsvit - zda opravdu dostanete poctivý úklid.

Úklidové práce provádíme po celé Praze a jejím okolí. Jak již název Úsvit napovídá, rádi bychom změnili čistotu interiéru k lepšímu. Nabízíme Vám poctivý úklid, na který se můžete spolehnout a plně se věnovat své práci. Součástí názvu firmy je též úklid kanceláří a to specifikuje naše hlavní zaměření. Nejvíce si naši klienti žádají právě úklid kanceláří 1x v týdnu.
Kvalitu úklidu si v prvé řadě hlídá sám pracovník úklidu! Následně je kvalita úklidových prací kontrolována vedoucím pracovníkem, kde zároveň dochází k doplňováni čisticích prostředků. Vše by mělo probíhat bez závad ke spokojenosti zákazníka. V klidném a čistém prostředí se lépe pracuje všem. Případné požadavky, připomínky nebo nedostatky k úklidu řešíme hned. Samostatný a odpovědný přístup k úklidu bez nutnosti vznášet připomínky nebo dokonce reklamace je hlavním motem naší úklidové firmy. Kdo si chce rychle vydělat na úkor požadovaných hodin a kvality, nemá u nás co dělat. Nejvíce preferujeme ženy, které mají opravdový vztah k úklidu. Nejen že musí umět uklidit, ale musí být spolehlivé, slušné a důvěryhodné. Vždyť mají přístup k Vašim soukromým věcem! Je nám potěšením, že takové Paní uklízečky u nás skutečně pracují.Naše úklidová firma nabízí úklidové služby, kde největší zájem má o úklid kanceláří Praha 10 následuje úklid kanceláří Praha 4 a bronz má za úklid kanceláří Praha 2. V současné době hojně využívá službu úklid kanceláří Praha 1 a úklid kanceláří Praha 8. Špatně na tom není ani úklid kanceláří Praha 5. Úklid kanceláří Praha 3, úklid kanceláří Praha 9 a úklid kanceláří Praha 7 stále ještě čekají na větší zastoupení. Tyto úklidové služby naší úklidové firmy jako je i úklid Praha, úklid bytů Praha a úklid domů Praha obnáší veškerý servis pro naše zákazníky.
Nabízíme kompletní úklidové služby pro středočeský kraj: úklid kanceláří, úklid činžovních domů, úklid domů, úklid bytů, úklid obchodů, úklid škol, úklid hotelů, úklid skladů a úklid sportovních zařízení.