Úvodní stránka
spacer
logo

O štěstí

Běžný denní úklid, týdenní a měsíční úklid budov a kanceláří. Již dvacátým rokem provádíme úklidové práce a za toto období jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností, které rádi využijeme pro vaši spokojenost. Provádíme úklid kanceláří za rozumné ceny.
Objektivní zhodnocení kvality a ceny služeb

spacer

Když si štěstí vzalo dovolenou a odjelo si někam daleko, postesklo si jedno pražské koště, že už o něj nikdo nemá zájem a že celé dny, týdny a měsíce jen tak stojí a nechá na sebe padat prach. No co by to bylo za koště, aby bylo zaprášené. Vždyť to přeci musí být obráceně!

A tak se to koště vydalo do světa. Zbavené všech pout si jde za štěstím. Vyšlo z Hostivaře a šlo se poptat, zda by neměla zájem o úklid Praha 10. Hned ve Strašnicích uvidělo strašně zašpiněný dvůr a dalo se do práce. Než bys řekl švec - dvůr byl jak klícka. Dobrý pocit z hotového díla žene koště dál. Volna si užilo až až a nyní je čas na práci. Hrdlořezy raději proběhlo, ale celkově si úklid Praha 9 pochvalovala. Protože takový poctivý úklid kolem Rokytky již dlouho, dlouho nikdo neviděl. I havran z toho začal zpívat.

S dobrým pocitem a poděkováním si to štětináč mašíruje do Ďáblic. S ďábelskou energií zamete kolem popelnic a tím umožní mravenečkům lépe provádět tu jejich mravenčí úklidovou činnost. Společně uklidili tak dočista, že takový úklid Praha 8 ještě nikdy neviděla. V novinách se už začalo psát o šikovném koštěti, které uklidí lépe než podlahový automat.

S dobrým pocitem, pochvalou a kladnou reklamou si to valí dál v očekávání, co řekne na úklid Praha 7 a zvířátka v pražské ZOO. Ne že by měla zvířata špatně uklizené domečky, ale přeci se tam nějaké to hovínko najde. Hlavně ten obtížný hmyz se ještě nikomu nepodařilo odehnat. Vyhnat hmyz a rovnou ho nahnat poletujícím ptáčkům do zobáčků, to se povedlo jen našemu pometlu. Nakrmení ptáčkové pak koštěti narovnali pomuchlaná stébla. Ozdravená metla s dobrým pocitem, vřelou pochvalou a poctou v novinách vyráží vstříc novým dobrodružstvím. Jaký nádherný chór zní teď Trójou. Za zpěvu skřivanů, kosů, drozdů, sýkor a kulíků a pobrukování všech savců si to koště šine přes Vltavu do Dejvic a rovnou tam vysmýčí kasárna tak, že i Vondra se pak chlubí Kalouskovi, jaký má pořádek na ministerstvu. A tak tento profesionální úklid Praha 6 ocenila až na nejvyšší úrovni.

V tom už náš úklidový smeták s dobrým pocitem, pochvalou, opěven v novinách, ozdraven a poctěn ministrem míří na Smíchov. Ne že by se tam nějak nasmál, spíše naopak, takového prachu a smradu dlouho neviděl. Takový precizní úklid Praha 5 opravdu potřebovala. Unavené koště vyleze na Bertramku, aby se z ptačí perspektivy podívalo na provedený úklid. Ne že by se naše koště chtělo flákat, to opravdu ne. Ihned omete hnízdo slavíka tak ladně, že si bůh osladí kávu o trochu víc. A díky líbivým tónům metly Kája složí a nazpívá svůj největší hit.

S hlubokým uspokojením - jsouce spoluautorem hitu - přebíhá železniční most, proběhne kolem Vyšehradu, vstupuje do panelového velkoměsta a dává se do roboty. Tento levný úklid Praha 4 nadšeně přijala a ohodnotila na jedničku s hvězdičkou. Všechny úklidové čety pak marně hledaly smetí a s prázdnou se vracely zpět. Cestou pak sledují hladové holuby, jak táhnou za potravou do jiných končin.

S dobrým pocitem, pochvalou, opěven v novinách, ozdraven, poctěn ministrem, spoluautorem hitu a s 1* se už chystá do centra Prahy. Jak byl náš uklízeč rozjetý, vysmýčil Žižkov tak úžasně, že tento úklid Praha 3 vyzdvihla a zprávu o tom donesla až na hrad. Pan prezident vyslechl zprávu o úžasném smetáku a rozhodl se ho pozvat na Pražský hrad. Pověřil kancléře Hájka, ať osobně dojde pro to úžasné pometlo. To ale vícekancléře rozzlobilo, zamkl se v pracovně a jal se psát článek o ďábelských košťatech. Ale to už náš hrdina stále s dobrým pocitem, s pochvalou, opěven v novinách, ozdraven, poctěn ministrem, spoluautorem hitu, s jedničkou s hvězdičkou a s pozváním na hrad už poctivě uklízí Vinohrady tak, aby mu pak za takovýto úklid Praha 2 utrousila nějakou tu kačku.

Bohaté pometlo s dobrým pocitem, pochvalou, opěveno v novinách, ozdraveno, poctěno ministrem, spoluautorem hitu, s 1* a se zájmem pana prezident uklízí Prahu Karla IV a za obdivu turistů z celého světa vymete kočičí hlavy až do křišťálového lesku. Radní se pak radí, jak by z tohoto počinu mohli něco vydělat. A tak si tento úklid Praha 1 naúčtovala sama sobě a koštěti srdečně poděkovala.

Pometlo se s dobrým pocitem, pochvalou, opěveno v novinách, ozdraveno, poctěno ministrem, spoluautorem hitu, s 1*, s nějakou kačkou, s pozváním na hrad a se srdečným poděkováním vrací domů. Doma naše koště vřele uvítali a pak se veselilo, tančilo a zpívalo až do rána. Od té doby se nabídky na úklid jen hrnuly a náš hrdina měl vždy co uklízet.

Jaké z toho plyne ponaučení?
Pokud budete doma nečinně čekat na štěstí, tak se ho asi nikdy nedočkáte.
HODNĚ ŠTĚSTÍ!